Warning: Table './pallokeisarit_drupal/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://pallokeisarit.com/node/500' in /var/www/vhosts/3002/www/includes/database.mysqli.inc on line 134 Vuoden Keisariteko hakusessa! | pallokeisarit.com

Tulevat pelit

Klikkaamalla joukkuetta pääset suoraan otteluohjelmiin.

Miehet
Naiset
M13

Vuoden Keisariteko hakusessa!

Jälleen haetaan henkilöä tai ryhmää, jotka ovat tehneet kivoja asioita Pallokeisareiden hyväksi. Ilmianna ehdokkaasi sunnuntaihin 8.5. mennessä anu.makinen(at)gmail.com. Voittaja saa hienon plakaatin ja kunniaa :)

 

Aiemmin palkinnon ovat saaneet:

2007 - Mikko Flythström ja saunailtojen isännöinti

2008 - Kristiina Koivuluoma ja taloudenhoidon pelastaminen

2009 - Mika Salonsaari ja virkistystoiminnan kehittäminen

2010 - Anu Mäkinen ja seuran toiminnan yleinen organisointi

2011 - Tanja Flythström ja seuran eteen tehty työ

2012 - Sami Leinonen ja taloudenhoito

2013 - Juha Metso ja mieskeisareiden asioiden hoito

2014 - Keisarihallitus ja yleinen seuran toiminnan kehittäminen

2015 - Hilla Lankinen ja naiskeisareiden valmennusvastuun ottaminen