Warning: Table './pallokeisarit_drupal/cache_page' is marked as crashed and should be repaired query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://pallokeisarit.com/node/522' in /var/www/vhosts/3002/www/includes/database.mysqli.inc on line 134 Jäsenmaksujen kerääminen alkanut! | pallokeisarit.com

Tulevat pelit

Klikkaamalla joukkuetta pääset suoraan otteluohjelmiin.

Miehet
Naiset
M13

Jäsenmaksujen kerääminen alkanut!

Kaikki joukkueiden pelaajat, joukkueiden treenaajajäsenet ja hallituksen ei-pelaavat jäsenet maksavat jäsenmaksun suurudeltaan 20,00e. Jos haluat tukea seuraa juhlavuosikustannuksissa, voit maksaa juhlavuosilisäisen jäsenmaksun, yht. 25,00e

Kaikki muut, jotka haluavat tukea seuran toimintaa tai osallistua virkistystoimintaan jäsenhintaan, maksavat kannatusjäsenmaksun 15,00e. Tässä voi myös samalla lailla tukea juhlavuositoimintoja, ja maksaa 20,00e.

Jäsenmaksu maksetaan seuran päätilille (JOKA ON ERI KUIN JOUKKUEEN OMA TILI, tarkita siis tilinumero maksaessasi!): FI18 8000 1571 3172 14.

Maksun viestiin laitetaan "Jäsenmaksu, maksettavan nimi" tai "Kannatusjäsenmaksu, maksettavan nimi".

Maksu tulee olla suoritettuna 5.12.2016 mennessä.

Lisätiedot (ja mahdolliset maksuajan sopimiset) rahastonhoitajalta sami@taikatahti.net